Vybrané pátky mezi 17 - 22 hodinou, max. 80 porcí.

Gastro club Mušlárna Vám nabízí monotematický gastro zážitek – tříchodové menu – v artových prostorách Nezvalovy Archy. Čerstvé slávky od vybraných dodavatelů pro Vás připraví šéfkuchař Roman Loubal.

Menu od 23. 6. 2023

Předkrm
KREVETY S MANGEM
- mango, sezam, krevety, fenykl, sriracha, koriandr

Hlavní chod
MUŠLE SLÁVKY NA VÍNĚ
- česnek, chilli, ančovička, bílé víno, řapíkatý celer, bylinková bageta

MUŠLE S CHERRY RAJČATY
- česnek, chilli, ančovička, cherry rajčata, tomatová omáčka, máta

Desert
JAHODY S ČOKOLÁDOU
- jahody, čokoládová ganache, meduňka, balsamico-jogurtová zmrzlina

Menu jsme pro Vás připravili za 890 Kč za osobu, v ceně je předkrm, hlavní chod a desert, cena nezahrnuje nápoje a alkohol. Rezervujte si místa na odpolední / večerní gastro setkání. Rezervaci vytvoříte níže na stránce, můžete také zakoupit voucher zde a udělat tak radost svým blízkým.

Firemní gastro zážitek

Budeme potěšeni, pokud přijmete naše pozvání a využijete prostor Mušlárny pro firemní gastro večer. Připravíme Vám ochutnávku mušlí podle Vašich představ a termínu. V těchto případech se nás obraťte přímo na tel. 736 532 211, připravíme Vám gastro zážitek na míru.

O Romanovi, šéfkuchaři Gastro clubu Mušlárna

 

Roman se narodil v Olomouci v roce 1985. Vystudoval obor kuchař na SOU a SOŠ Edmunda Husserla v Prostějově. Krátce po maturitě pracoval několik let v restauraci Borgo Agnese v Brně, mimo jiné i jako šéfkuchař.Po návratu zpět do rodné Olomouce vedl jako šéfkuchař restauraci Atmosphere v galerii Šantovka. Po čase se přesunul do restaurace Entréé, kde působil s Přemkem Forejtem.

Jednou z jeho stáží byla například Restaurace De Librije v Holandsku (pod vedením Jonnie Boer), která se pyšní 3mi michelinskými hvězdami a spadá do top 50 nejlepších restaurací na světě.Jeho kuchařský sen se splnil před 5 lety, kdy vyšla kuchařka od nakladatelství TopLifeCzech „ Nejlepší šéfkuchaři v České republice a jejich top recepty“. 

Miluje Itálii a mořské plody. Slovo dalo slovo a společně s Markem Novotným zrealizovali nevšední zážitkovou gastronomii v Nezvalově Arše.

Rezervace ochutnávky slávek v klubu Mušlárna

Vyberte termín a počet osob

Cena zahrnuje předkrm, mušle, dezert, nezahrnuje vinný doprovod. Konečnou úpravu pokrmu si každý zvolí během ochutnávky na místě.

Objednávající osoba

Máte dárkový poukaz nebo slevový kod?

Dokončení rezervace

Po kliknutí na tlačítko Rezervovat a zaplatit budete přesměrováni na platební bránu.

Platbu lze provést výhradně prostřednictvím platební brány. Neuhrazené rezervace budou automaticky stornovány do 2 hodin od provedení rezervace. V případě nefunkčnosti platební brány nás prosím kontaktujte na tel. 736 532 211, anebo emailem na manager@nezvalovaarcha.cz.


Nahoru