MĚNAVKA: Umělecká interaktivní info tabule

Vyber si Relaxuj Pracuj Miluj Bav se a Nespěchej

Každý projekt má svého vizionáře, a v případě Nezvalovy Archy stojí za všemi inovativními kroky a inspirativními myšlenkami osobnost Marka Novotného. V prostorách ARCHY se nejedná pouze o hotelový pobyt, ale o celkový zážitek spojený s uměním, architekturou a inovativními prvky.

Ne každý host měl možnost projít komentovanou prohlídkou Nezvalovy Archy, kterou si doposud užilo téměř 3700 lidí během 7 let provozu. S ohledem na časté otázky týkající se příběhu umění a architektury, představujeme vám MĚNAVKU - uměleckou interaktivní info tabuli v každém podlaží.

Tyto informační panely nejen poskytují fascinující podrobnosti o historii a tvorbě Nezvalovy Archy, ale také upozorňují na možnost získání exkluzivních voucherů na monotematický gastroclub Mušlárna, ARTsaunu, ubytování a mnoho dalších žádaných dárků. Využití těchto voucherů je snadné – mohou být vyzvednuty na recepci hotelu, nebo vám je rádi zašleme dobírkou.

Tým Smarthotel Nezvalova Archa vás srdečně zve k návštěvě a prožití nezapomenutelného zážitku spojeného s uměleckými tajemstvími Nezvalovy Archy.

Nahoru